Інтервю засновника рейтингу

Все у світі досить суб’єктивно… окрім рейтингу «Лідер року»

 

Рейтинг «Лідер року» був вперше проведений в лютому 2003 року. Власне, то був серйозний вчинок – відзначити тих людей та підприємства, які внесли значний вклад у соціальне та економічне життя нашого краю. Ця подія, виглядала тоді як виклик… На нього п’ять років тому зважився член Національної спілки журналістів, засновник газети «Закарпатські оголошення» Валерій ТИМОШЕНКО. Бліц-інтерв’ю з яким ми і записали для читачів «НЕДІЛІ».

– Напевне, не просто було зважитися?

– Набагато важче, ніж тепер згадувати. Ідея виникла давно, і тільки в 2003 році ми змогли її реалізувати. І сьогодні я вдячний моїм друзям, які тоді сказали: «А знаєш, можливо, в тебе вийде…». Якщо пригадати історію людства, то стає очевидним – всі великі починання «народжувалися» важко.
 
– Але оцінки деяких журналістів були не дуже приємними для вас. Чи засмучувало це?

– Як вам сказати… Різні думки – це нормально, все в цьому світі досить суб’єктивно… Окрім рейтингу «Лідер року»… Жартую… А якщо серйозно, то для мене в публікаціях, присвячених «Лідеру року», рівень доброзичливості – зовсім не головне. Матеріал може бути критичним, але якщо це інтелігентна та конструктивна критика, буду за неї тільки вдячний. А коли поміж рядками  – тільки агресія і злість, читати таке не те щоб огидно, а просто нецікаво. Хоча всі знають заповідь піарщиків: щоб не говорили – аби говорили…
 
– Як все-таки обираються кращі з кращих?

– Перш за все, визначаємо номінації рейтингу. Зараз їх 10. Зокрема, «Виробник краю», «Навчальний заклад», «Оздоровчий заклад», «ЗМІ», «Фінансова установа»,  «Культурно-просвітницький заклад»,  «Громадське харчування», «Громадський діяч», «Політичний діяч», «Готельний сервіс». Наступним кроком є анкетування. На протязі року анкету друкуємо в газеті «Неділя». Наступний крок за Експертною радою, в яку входять провідні мас-медійники краю. Вони і вирішують, хто є кращим з кращих. Тим більше, що визначення лауреатів вже давно випробувано всесвітньо відомими рейтингами видань «Forbes», «The Banker», «Експерт», «Золота Фортуна»…
 
– Як на вашу думку, чим вимірюється лідерство в житті і бізнесі? Що таке, власне, лідер – влада, гроші, можливість самореалізації?

– Тут, напевно, немає загальної формули для всіх. Кожний відповідає на це запитання індивідуально. Для мене – це можливість гарно робити свою справу, рухатися вперед, ставити мету – і досягати її. Завжди існує «часова пастка» – не вистачає часу для здійснення усіх планів. Але прагнення йти вперед, дає надзвичайне задоволення, стає стимулом у житті. Це, якщо хочете і є складовими лідера.
 
– А хто в номінантах «Лідер 2008»?

– Їх дуже багато,  і поки що, це таємниця. В кожній із номінацій визначається п’ятірка лідерів. Переможців ми оголосимо в наступному номері «НЕДІЛІ», а церемонія нагородження пройде вже традиційно в лютому.


Інші матеріали по темі:

Лідер року
Анкета для номінантів
Фоторепортаж. Лідер року 2007
Фоторепортаж. Лідер року 2008
Члени Експертої ради
Номінанти рейтингу


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *