Закарпаття: «Політик року» — Олег Гаваші

Закінчилося підсумкове засідання Експертної Ради щорічного рейтингу «Лідер року», на якому у номінації «Громадський діяч» перемогу отримав Архієпископ Мукачівський та Ужгородський УПЦ – Феодор. Натомість, у номінації «Політик року» журналісти обрали нинішнього губернатора краю Олега Гаваші. «Виробник року» – підприємство «Ужгородський Турбогаз». Кращим підприємцем року визнана Маргарита Мощак, власниця ресторану «Ужгородський Замок».     

Рейтинг «Лідер року» був вперше проведений в лютому 2003 року в м. Ужгород та здобув широкого розголосу як в Закарпатті, та і за його межами. Переможців рейтингу визначають члени Експертної Ради, а це 19 журналістів, редакторів обласних ЗМІ. Для переможців виготовлені пам’ятні знаки та диплом рейтингу «Лідер року».

Рейтинг має на меті відзначати керівників з активною громадською позицією, які внесли значний вклад в соціальне та економічне життя свого регіону. Ціль нагороди — встановлення ефективної, цивілізованої взаємодії суспільства та бізнеса, популяризація передового досвіду підприємницької діяльності. За ці роки лауреатами стали громадські та некомерційні об’єднання та організації, а також керівники, які по праву є елітою ділових кіл Закарпаття.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбудеться 1 березня 2010 року у місті Ужгороді

Деталі читайте у газеті «НЕДІЛЯ».

zakarpatpost.net