Свалява налаштувалася на гучне святкування – з Нічними Снайперами

[Total: 0    Average: 0/5]

На Закарпатті Свалявська міська рада розпочала підготовку до проведення святкування “Дня міста”. Сесією міської ради було запропоновано провести святкування 24 вересня 2011 року в центрі міста Свалява, а також було створено організаційний комітет, який сьогодні проводить підготовку до свята.

День міста проводитиметься згідно робочого плану, який передбачає проведення Богослужінь у церквах усіх конфесій.
 
Готується відкриття відновленого історичного напису на фасаді будівлі Свалявської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів – “MASARYKOVA SKOLA – ШКОЛА МАСАРИКА” та встановлення бюсту першому президентові Чехословацької республіки Т. Масарику.
 
Музика, шоу, світлові ефекти супроводжуватимуть святкування до пізньої ночі. Гала концерт передбачається провести за участю зірок естради Росії та України.
 
Розпочнуть концертну програму місцеві гурт “Швалбах” та гурт “Стрес”. Далі виступатимуть Олексій Матіас (Фабрика зірок — Суперфінал) та брати Борисенки (Фабрика зірок — Суперфінал).
 
Хедлайнер свята – гурт “Ночные Снайперы” з неповторною Діаною Арбеніною. Вся концертна програма супроводжуватиметься унікальним шоу барабанів, та вперше на Закарпатті лазерним шоу, і на завершення святковий феєрверк.

Свалявська міська рада

www.mukachevo.net

Comments are closed.