Мукачівські велосипедисти за екологічний транспорт

Розпочинається реєстрація учасників загальноміського велопробігу.

З 16 по 22 вересня в м. Мукачеві буде проведено цілий ряд заходів в рамках проведення Європейського тижня мобільності.

Як повідомили  в оргкомітеті заходу, Європейський тиждень мобільності буде проводитись в місті над Латорицею вперше. Головною метою даного проекту є покращення якості навколишнього природного та міського середовища і, таким чином, сприяння підвищенню якості життя населення регіону, промоція та спонукання до використання більш екологічно безпечних та здорових способів пересування в межах міста, альтернатив автомобілю, як, на приклад, велотранспорт, мопеди, електромобілі, автомобілі з гібридними двигунами, громадський транспорт, та зрештою ходіння пішки.

Протягом тижня планується провести різноманітні заходи для різних вікових груп, дошкільнят, школярів, студентства, круглі столи, виставку-ярмарок велосипедів та велообладнання, а також заплановано загальноміський велопробіг.

Отож, всім, кого цікавить велосипедний рух, а також має бажання взяти участь у загальноміському пробігу звертайтесь для реєстрації до відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і туризму за тел. +38 03131 5-48-49. (адреса, вул. Пушкіна, 2, ІІ-ий поверх, каб. 45, e-mail: zez-m@ukr.net).

panorama-mukachevo.com

Comments are closed.