Мер Ужгорода закликає всі установи підняти у День міста державний прапор

[Total: 0    Average: 0/5]

Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов закликає городян брати участь в усіх дійствах, запланованих на день міста, а керівництво всіх установ та організацій, власників комерційних закладів — підняти державний прапор, а за наявності – і синьо-золотий прапор Ужгорода, – поінформували  у прес-службі міської ради.

 Ужгород повертає традиції відзначення Дня міста. Основні заходи з нагоди Дня Ужгорода відбудуться найближчих суботи і неділі, хоча, власне, триватимуть від 15-го вересня і до початку жовтня.

У суботу, 17 вересня, відбудеться урочиста хода – о 16-ій променад ітиме від замку вулицями Капітульною, Волошина, набережною Незалежності й до Поштової площі, де о 17-ій відбудеться міське віче, на якому вручать відзнаки міськради та звання Почесного громадянина міста.

Тим часом – протягом суботи й неділі – триватимуть свято народних ремесел “Древнє місто над Ужем” (майстри, як то гончарі й ковалі, зберуться у скверику на вул. Довженка близь СБУ) та кулінарне свято “BBQ Uzhgorod Open – 2011” у сквері близь ОДА (початок о 12-ій).

Концерти 17-го (з 18-ї години) і 18 вересня (з 17-ї години) триватимуть на головній сцені на Поштовій, у суботу передбачений феєрверк. У неділю, 18 вересня, в обласному Художньому музеї (Жупанатська, 3) о 16-ій годині розпочнеться концерт камерного хору “Кантус”.

Крім того, заплановані ярмарок квітів, експрес-пленер художників в альпінарії, показові виступи зі спортивного туризму в Підзамковому парку, багато локальних концертів, виставок та спортивних заходів в різних точках міста, які розтягнуться більше ніж на тиждень. А 1 і 2 жовтня заходи з нагоди Дня міста завершаться традиційним аграрно-промисловим ярмарком “Золота осінь”, який розташується на вулиці Толстого.

На свій день народження Ужгород очікує в гості делегації закордонних міст-побратимів та з різних регіонів України. Детальна програма святкових заходів оприлюднена у ЗМІ, доступна на афішах.

zaholovok.com.ua

Comments are closed.