В Ужгороді ремонтують вулиці Минайську та Капушанську

На вулиці Минайській в Ужгороді, де відбувається повна реконструкція дороги, тривають роботи. Цього вівторка міський голова Віктор Погорєлов перевіряв як саме, і розповів, чому нова дорога робиться не так швидко, як хотілося б.

“Тут великий обсяг робіт, який ми просто не встигаємо виконувати. Доки вистачить бітуму, який закуплений за серйозні гроші з міського й обласного бюджетів – робітники працюватимуть. Сьогодні бригади “дійдуть” до вулиці 8-го Березня, й “підуть” у зворотному напрямку. Для ділянки до кола і самого кола потрібно ще тиждень. Потім будемо спільно з ОДА шукати ще фінанси, аби допомогти облавтодору завершити ці роботи. Інша справа – підняття колодязів зливової каналізації, в проекті чомусь цього нема, і в деяких місцях вони не підняті, будемо це вирішувати. І я думаю, що до кінця року ми будемо мати нову дорогу і їздити по ній із задоволенням”, – сказав Віктор Погорєлов.

Мер зізнався, що нині Минайська поряд із підготовкою до опалювального сезону – його головний клопіт, і пояснив, чому вулиця робиться довше, ніж цього очікувало місто: “Місто не винувате в затримці. Замовником робіт від міста є Облавтодору. Тендер виграла фірма, яку очолює Іван Лялик, і відтак їм передалися гроші з державного бюджету Укравтодору. Кошти вони отримали не тільки на цей об’єкт, але й на інші. На цей об’єкт відповідна кількість коштів була відпущена, але другий транш затримався. Сьогодні знов з’явилися кошти, знов можна було отримати певну кількість бітуму, який є складовою асфальту, але для завершення вулиці цих коштів все одно не вистачає”. 

Віктор Погорєлов наголосив, що за час після проведення тендеру вартість бітуму, який необхідний при асфальтуванні, зросла вдвічі. І акцентував: щодо наступних таких масштабних проектів він наполягатиме, аби місто виступало замовником робіт напряму, і могло залучати різні фірми,  у тому числі, з-за кордону, які мають європейські технології й у співпраці з якими місто може мати контроль за термінами виконання робіт.

Відтак Віктор Погорєлов відвідав і вулицю Капушанську, де триває асфальтування. Тут роботи виконує міська організація, яка ремонтує дорогу після несанкціонованого розриття “Закарпатгазом”, який не подбав про відновлення покриття. Ордери на ці роботи не були підписані, угоди не укладені й протягом кількох місяців “Закарпатгаз” не відновлював пошкоджену вулицю, не реагуючи на вимоги міської влади. Стосовно цієї справи мерія звернулася до прокуратури, тим часом Капушанську місто вже відремонтувало, – повідомили zakarpatpost.net у прес-службі міської ради.