В Ужгороді на 1 і 2 жовтня готуються до “Золотої осені”

У перші вихідні жовтня в Ужгороді вже традиційно відбуватиметься ярмарок “Золота осінь”. Розгорнеться торговиця на вулиці Толстого та площі Петефі, рух якими перекриють ще з вечора (2ї години) п’ятниці, 30 вересня. Натомість, як виняток, у вихідні буде відкритий автомобільний рух центральною частиною міста (котра зазвичай в суботу, неділю та на свята є пішохідною зоною).

Передовсім, звісно, на ярмарку представлять сільськогосподарську продукцію від фермерських господарств Ужгородщини та інших районів області. Торгуватимуть на ярмарку овочами, фруктами, м’ясом, птицею, сиром, медом тощо. Покупцям запропонують й товари промислової групи, а також сувеніри.

До речі, виробників і торговців, які бажають взяти участь у ярмарку “Золота осінь”, Управління економіки Ужгородського міськвиконкому запрошує звертатися у відділ торгівлі та захисту прав споживачів управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому (пл. Поштова, 3, каб. 331-332; тел. 61-36-68; 61-71-04).

А оскільки ярмарок – це ще й свято, то відповідний настрій ужгородцям та гостям міста забезпечать організоване громадське харчування, продукція закарпатських виноробів та розважальна програма. Урочисте відкриття відбудеться у суботу, 1 жовтня, о 12-ій годині, а на ярмаркові закупи можна вирушати вже зранку, – інформує прес-служба міської ради.

zakarpatpost.net