Співробітники АЗС під Севастополем переплутали бензин з дизпаливом: поламалося 35 автомобілів

На заправці Окко в Інкермані під Севастополем працівники переплутали цистерни з бензином і дизпаливом, у результаті чого поламані 35 машин.

Як повідомляє Новый регион, 20 осіб вже написали заяву в міліцію.

“Я їхала в Інкермані, заїхала на Окко, заправилася, і приблизно через кілометр машина зупинилася. Коли їхала, бачила, що вздовж узбіччя вже стояло кілька десятків машин. Незабаром стали вибиратися евакуаторами. З’ясувалося, що власники усіх поламаних машина заправилися на Окко в Інкермані. Коли на заправці понюхали пістолет – виявилося, що працівники переплутали дизпаливо з бензином”, – розповіла одна з потерпілих Олена Гур’єва.

Вона уточнила, що тепер ремонт її Subaru може обійтися приблизно в 3 000 доларів. Як пише видання, серед постраждалих були власники нових автомобілів. За словами Гур’євої, 20 осіб написали колективну заяву в міліцію. На місце прибув керівник Балаклавського райвідділу, а також експерти.

“Примітно, що працівники заправки навіть після нашого прибуття не хотіли припиняти продаж бензину. Нам довелося малювати саморобний плакат. Директор приїхав тільки через 4 години. Він заявив, що фірма компенсує збиток, але тільки якщо буде доведено, що причиною поломки стала помилка співробітників Окко. Але впевненості у постраждалих в отриманні компенсації немає”, – резюмувала Гур’єва.

При цьому, як розповів Сегодня прес-секретар компанії Окко Олесь Пограничний, зараз співробітники мережі автозаправок працюють над тим, щоб компенсувати збитки всім постраждалим.

“Дійсно, через недоробки співробітників АЗС в Інкермані в резервуар з бензином було залито дизпаливо, і перш ніж цю помилку зуміли виявити, вже заправилися близько 30 машин. На жаль, людського фактора не можна уникнути ніде – ні на АЗС, ані на інших підприємствах. Але ми готові усе компенсувати і просимо постраждалих телефонувати в нашу компанію за номером 0 800 501 101”.

 http://ua.korrespondent.net/

Comments are closed.