“Beregfest” організував благодійний аукціон

Краса та неповторність нашого краю були майстерно відтворені на 12-ти полотнах закарпатських живописців, а благодійний аукціон отримав, відповідно, 12 нових лотів – готових зарамованих картин.

Благодійний мистецький аукціон «BEREGFEST- Дітям»було започатковано минулого року у рамках проведення 47-го фестивалю «Дружба без кордонів». Нагадаємо, тоді на аукціоні було представлено роботи відомих художників краю та України, серед яких закарпатські заслужені майстри пензля Василь Свалявчик та Андрій Іванчо, самобутні Олександр Андялоші та Золтан Мічко, столична художниця Тетяна Красная, Михайло Дідківський зі Львова, Олександр Криушин з Харкова та інші.

Цього року на аукціоні пропонувалися картини виключно закарпатських майстрів живопису, які практично тиждень чаклували над своїми полотнами на гостинній Берегівщині. У результаті краса та неповторність нашого краю були майстерно відтворені на 12-ти полотнах закарпатських живописців, а благодійний аукціон отримав, відповідно, 12 нових лотів – готових зарамованих картин.

Торги на цьогорічному аукціоні «BEREGFEST- Дітям»пройшли досить жваво. І хоча картин цього року було майже вдвічі менше аніж минулого року, загалом нам вдалося зібрати майже таку саму суму. Минулорічний рекорд запеклої боротьби за полотно «Кам’янка» Василя Свалявчика, що принесла у кошик аукціону відразу 5000 грн., на цей раз не було перевершено. Зате цьогорічний благодійний аукціон «BEREGFEST- Дітям» теж має свій рекорд. Одразу чотири картини були придбані одним учасником – головою Закарпатської обласної ради Іваном Балогою, який зрештою, передав полотна у Берегівський медичний коледж.Оргкомітет же, за традицією, виручені з аукціону кошти розподілив порівну на потреби трьох дитячих закладів Берегівщини  – громадської організації «Берегівський спортивно-оздоровчий клуб осіб з обмеженнями у здоров’ї «Берег», Дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Брегівської РДА та спеціалізованої школи інтернату І-ІІІст. Наразі керівники цих закладів готують перелік необхідного інвентарю, техніки та засобів для  забезпечення за рахунок отриманих з аукціону коштів.

http://www.mukachevo.net/