Відбувся чемпіонат Закарпаття з кросс-кантрі

Протягом двох днів 15-16 жовтня 2011 року вперше в нашому місті проходив Чемпіонат Закарпатської області з кроссу-кантрі на короткому крузі та з підйому вгору.

В змаганнях взяло участь 40 спортсменів із Ужгорода, Тячева, Львова, Хуста та з Нижнього Селища.

Організаторами змагань виступили: Закарпатська обласна федерація велосипедного спорту, управління у справах молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, громадська молодіжна організація “Велобайк Закарпаття”, велоклуб “ВеломанЕкстрімХуст” (голова Микола Логин), управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради та Хустська міська рада.

Мета змагань – пропагування здорового способу життя, розвиток та популяризація любительського велоспорту в Україні, а також виявлення найкращих спортсменів. Чемпіонат проходив на Замковій горі. Першого дня спортсмени змагалися з підйому вгору: стартували біля підніжжя Замкової гори, а фінішували на її верхівці. Наступного дня проводилися змагання з кроссу-кантрі на короткому крузі.

На малому крузі змагалися 20 хлопчиків і дівчаток молодшої категорії, яким виповнилося 5-6 та 13 років. Серед юнаків і юніорів змагалося 10 спортсменів, а серед дорослих заявки подали двоє жінок та восьмеро чоловіків. Переможців змагань нагороджено грамотами Хустської міської ради та призами від спонсорів, – повідомили Закарпаття онлайн з прес-служби  Хустської міської ради.

zakarpattya.net.ua

Comments are closed.