СБУ запрошує майбутніх Джеймсів Бондів

Підготовку кадрів для вітчизняної спецслужби здійснюють Національна академія СБ України у Києві та Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного університету “Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого”  у Харкові.

Вибір майбутньої професії – важливе рішення в житті кожної людини. Правильно визначитися у виборі професії означає знайти таку, яка відповідала б інтересам, нахилам,  здібностям і фізичним даним особи.

Чимало юнаків у дитинстві уявляли себе джеймсами бондами. Тож як можна втілити дитячу мрію? Де готують співробітників спецслужб?

Підготовку кадрів для вітчизняної спецслужби здійснюють Національна академія СБ України у Києві та Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного університету “Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого”  у Харкові.

Здобувши вищу освіту в цих закладах, випускники можуть працювати на оперативних та слідчих посадах. Навчання у цих вишах фінансується з державного бюджету.

Після закінчення навчального закладу випускникам присвоюють військове звання – лейтенант. Для проходження військової служби вони направляються до структурних підрозділів та регіональних органів СБ України.

На навчання до вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ) СБУ запрошуються юнаки та дівчата віком від 17 до 21 року з повною загальною середньою освітою, випускники навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації, військовослужбовці строкової служби або особи (від 18 до 23 років), які мають досвід роботи в установах, на підприємствах та в організаціях.

Набір абітурієнтів здійснюється на спеціальності «Правознавство» та «Філологія».

Кандидати на навчання мають володіти високим рівнем знань із профільних предметів, бути високоерудованими та, звісно, міцними здоров’ям.

Вступники надають сертифікати з таких предметів: українська мова та література,  історія України, іноземна мова. Також  їм необхідно буде скласти залік із фізичної культури.

Зарахування до ВВНЗ здійснюється за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, прохідний бал яких має бути  не нижчий 170. 

Більш детальну інформацію з приводу вступу до ВВНЗ можна отримати, звернувшись за адресою: м. Ужгород, вул. О.Довженка, 3 або за номером телефону  (0312) 69-13-17.

Також правила прийому до вишів розміщені на офіційних сайтах навчальних закладів: Національна академія СБ України — http.academy.ssu.gov.ua, Інститут підготовки юридичних кадрів м. Харкові — http.jur.my.maxnet.ua.

Прес-група Управління СБ України в Закарпатській області