В Тячеві відкрилась ковзанка

Льодове поле зі штучним покриттям, яке хотіли цьогоріч відкрити в Мукачеві, є дуже енергозатратним. Місто не змогло забезпечити належних умов для його функціонування. Тому, було прийнято рішення, що ковзанку прийме інший закарпатський населений пункт – Тячів.
       
Відтепер мешканці ще одного закарпатського міста матимуть справжнє задоволення від катання на ковзанах незалежно від примх погоди – льодове поле може працювати навіть за плюсової температури повітря. Теплостійку ковзанку розміром 20х40 метрів (поле для міні-хокею) днями відкрили на пл.Поштовій, 1 у Тячеві.

До сих пір ковзанку зі штучним покриттям на всю область мав тільки Ужгород. Засновниками льодового поля виступили голова Закарпатської обласної організації Політичної партії «УДАР» Валерій Пацкан, голова обласної федерації хокею Василь Ябрик та бізнесмен Ростислав Ярема.  Підприємці запевняють: каток працюватиме щонайменше до березня.

«Наша мета —забрати дітей з вулиць та від комп’ютерів і максимально зайняти їхній час корисними справами, – зазначив один із співзасновників ковзанки Валерій Пацкан. – Саме тому, кожного дня з 8.30 до 11.30 ранку (крім вихідних), за індивідуальним графіком, учні зі шкіл всіх навколишніх населених пунктів, під наглядом професійного інструктора, безкоштовно займатимуться фізкультурою на льоду. Тим самим, вони привчатимуться до здорового способу життя і нового для Тячівщини спорту — хокею. Сподіваюся, що вже наступного року у Асоціації хокею в Закарпатській області  з’явиться і тячівська команда».

У час, не передбачений для соціального катання (з 11.30 до 23.15), спробувати себе на льоду за невелику платню зможуть усі охочі. Ковзани підходящого розміру за 15 гривень можна буде взяти напрокат. Орендувати площадку для корпоративного катання обійдеться у 800 грн. за годину.

«Кожен батько повинен не тільки посадити дерево, збудувати будинок і народити сина, а і поставити свою дитину на ковзани, – вважає голова федерації хокею у Закарпатській області Василь Ябрик. – Сподіваюся, що атракція сподобається мешканцям Тячева. Якщо це буде так, то вже наступного року ми подумаємо, як забезпечити місто ковзанкою із ще кращими умовами. Маю надію, що через 2-3 роки хокей в області таки підніметься і досягне вагомих результатів».

Дуже задоволений, що саме його місту дісталась честь отримати другу в області ковзанку такого рівня, мер Тячева Іван Ковач: «Мені дуже приємно, що в нашому місті вдалося досягти поєднання зусиль влади і такого бізнесу, який не тільки шукає де заробити, а і робить щось для забезпечення соціальних потреб, особливо молоді, – заявив міський голова. – «Льодові» уроки фізкультури обов’язково прийдуться до душі тячівським школярам».

Відтак, на відкритті ковзанки першими на лід вийшли маленькі хокеїсти з Ужгорода та їх дорослі кумири, хокейна команда «Закарпатські ведмеді». Далі естафету від професіоналів прийняли місцеві жителі, які прийшли на відкриття ковзанки, щоб і себе спробувати у фігурному катанні.  Тим більше, що і ціни не кусаються: сеанс катання коштує усього 15 грн. (у вихідні і святкові дні – 25 грн.). Тим, хто невпевнено почуває себе на льоду, видають «ведмедика-помічника». З ним недосвідчені фігуристи будуть впевненіше стояти на ковзанах і зберігати рівновагу. Оренда допоміжного засобу на сеанс катання коштує 10 грн.

mukachevo.net