Обласна учнівська рада віднині має власне ім’я, символіку та структуру

Молоді активісти та лідери обласного учнівського самоврядування знову зустрілися в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», цього разу вже із своїми напрацюваннями, адже активно творили впродовж останніх місяців.

Під час минулої зустрічі, яка відбулася всередині листопада, кожне місто і район Закарпаття отримали домашнє завдання: розробити атрибутику цього органу врядування. Відтак було оголошено конкурс. За результатами надісланих матеріалів  створено базу даних районних органів учнівського врядування Закарпатської області, проаналізовано рівень діяльності кожного району та міста. Щоправда, не всі райони активно долучилися до цієї справи. У результаті надіслані на конкурс матеріали були оброблені та проаналізовані компетентними у цій галузі педагогами. Відібрали найкращі й вже з них, самі молоді активісти, під час зустрічі, шляхом відкритого голосування, зробили свій вибір.

Сумлінно і творчо виконане домашнє завдання, і от перші результати: назва – «Нове покоління», символіка, яка характеризує упевнений рух вперед і звісно ж українські жовто-блакитні кольори, а ще затверджено структуру підрозділу, яка складається із менших підрозділів, що дозволить охопити у своїй роботі різні ланки життя (див фото). Кожен з цих елементів було обрано на конкурсній основі. Очолювати учнівську раду буде президент. Молоді лідери зробили упевнений крок у напрямку створення потужного учнівського самоврядування. Такого, що зможе достойно представляти наш край на всеукраїнських зустрічах.

zakarpattya.net.ua