У новорічну ніч злодії не дрімали

Новорічні свята—улюблена пора для злодіїв, коли домівки, офіси та магазини залишаються без нагляду, бо їх власники святкують. Побували непрохані гості 31 грудня і в кабінеті директора одного з акціонерних товариств, офіс якого знаходиться в Мукачівському районі. Виламавши замок на вхідних дверях, зловмисники викрали з сейфу гроші в сумі понад 30 тисяч гривень.

Іншою потерпілою від злодіїв стала в передноворічну добу жителька Ужгорода, в магазин якої залізли вночі шляхом віджиму замка. Поживою злодіїв стали гроші в сумі 7000 гривень, дві шуби, жилет з лисиці, пара жіночих чобіт. Загалом сума заподіяних збитків склала понад 17 тисяч гривень. В обох випадках крадіїв розшукує міліція.

Дві доволі незвичні крадіжки сталися перед Новим роком на Ужгородщині. В одному селі тут обікрали два підвали на одній і тій же вулиці. З одного невідомі зловмисники винесли 300 літрів домашнього вина, з іншого—600. Заодно прихопили й дві дерев’яні бочки. Вочевидь, в обох випадках діяли одні й ті ж зловмисники, яких тепер розшукує міліція.
 
В Ужгороді на Новий рік дошкуляли злодії. Так, в місті обікрали квартиру працівника одного з комерційних банків. Скориставшись відсутністю господаря, невідомі зловмисники шляхом пошкодження серцевини замка на дверях винесли з помешкання золоті речі, два ноутбуки, навігатор, гроші—загалом добра на суму 21 тисячу гривень. Ще двоє молодих ужгородців стали жертвою спритних крадіїв на вулиці. В обох невідомі зловмисники украли вночі мобільні телефони. Першою у новорічну добу потерпілою в обласному центрі стала 22-річна ужгородка, котра звернулася із заявою в міське управління міліції в 0.10 годин Нового року. Під час прогулянки вулицями святкового міста від неї поцупили з кишені куртки телефон «Самсунг» вартістю 1600 гривень. Не минуло й  п’яти хвилин, як з аналогічною заявою звернувся 18-річний студент університету, від якого вкрали на вулиці з кишені його «Самсунг» вартістю 700 гривень. Зловмисників розшукує міліція.

УМВС України в Закарпатській області