На Закарпатті пройде форум літературної творчої інтелігенції Закарпаття «Золота арфа Срібної Землі»

Про цю ініціативу ініціативу під час зустрічі з головою облради озвучив Василь Густі. У рамках форуму – проведення виставки книжок виданих краянам.

У четвер, 16 лютого, голова обласної ради Іван Балога провів робочу зустріч з новообраним керівником Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василем Густі.

Насамперед керівник ради привітав Василя Густі з обранням на почесну посаду та висловив сподівання, що під його керівництвом спілка працювати більш динамічніше.

Василь Петрович в свою чергу поінформував, що у середу в Києві  відбулося розширене засідання ради  Національної спілки письменників України, де до лав структури було прийнято двох закарпаток – Маріанну Нейметі та Ірину Надворну.

Керівник спілки запропонував Івану Балозі створити робочу групу з питань культури і духовності при голові обласної ради. Серед заходів, яке ініціюватиме група цьогоріч – проведення Міжнародного літературного фестивалю «Карпатська Ватра», в якому візьмуть участь письменники Закарпаття, Івано-Франківщини, Львівщини, Чернівеччини та українських письменників Словаччини, Угорщини, Румунії та Польщі. Також група ініціюватиме проведення благодійної акції «Зцілюще слово». В її рамках будуть організовані виступи письменників, співаків, артистів розмовного жанру у школах-інтернатах, будинків для сиріт, інвалідів, у військових частинах.

Голова обласної ради Іван Балога пообіцяв всебічну підтримку депутатського корпусу творчій спілці. Також найближчим часом в раді буде створена робоча група з питань культури і духовності, повідомили zakarpatpost.net у прес-службі облради.