В Ужгороді на міжнародному рівні говоритимуть про Євро-2012

У п’ятницю, 23 березня, в Ужгороді відбудеться міжнародний круглий стіл експертів «Євро -2012: безпека, швидкість, культура, комфорт».

Дискусію базуватимуть на визначенні європейських стандартів у здійсненні пропускних операцій, спрямованих на забезпечення: прикордонної безпеки, швидкості оформлення пасажирів та транспортних засобів, культури персоналу, створення комфортних умов для громадян, які перетинають кордон.

Метою круглого столу є проведення дискусії щодо аналізу стану підготовки до ЄВРО-2012 в контексті технологічних новацій, які будуть застосовуватись на пунктах пропуску під час проведення чемпіонату та вироблення конкретних рекомендацій для структур, які забезпечують проведення Євро-2012.

До участі у міжнародному круглому столі запрошуються представники Державної митної служби України, Державної прикордонної служби України та її Західного регіонального управління, представники митних та прикордонних служб Угорщини, Словаччини та Польщі, дипломатичних місій, акредитованих в Західному регіоні України, представники органів місцевого самоврядування, експерти Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України та інших аналітичних установ, ЗМІ.

Організатором є Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України в Ужгороді в партнерстві з Державною прикордонною службою України.

Початок о 14.00. Місце проведення: конференц-зал комплексу “Дельфін”, (Ужгород, Київська наб., 3).

rionews.com.ua