Представники Церкви та лікарі розкажуть про акцію «Спішіть творити добро. Подаруйте краплинку життя»

У понеділок, 2 квітня у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський, Денис Ман, голова МГО «Єдине студентство» та Володимир Кузьмик, начальник відділу організації лікувально-профілактичної роботи Управління охорони здоров’я ОДА зустрінуться з журналістами.

Проблема донорства наразі гостро стоїть у більшості країн світу. Не є винятком і Україна.

Часто надіятися на допомогу від когось марно, однак, кожен з нас може долучитися до доброї справи і внести свою краплю для тих, хто цього справді потребує. З цією ідеєю і проводиться акція «Спішіть творити добро. Подаруйте краплинку життя».

Початковою метою є допомога у накопиченні резерву крові для Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру та для онко-гематологічного відділення Обласної дитячої лікарні.

Організаторами акції є молодіжні організації Мукачівської православної єпархії за підтримки державних органів, зокрема Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА, та численних студентських організацій – ГО «Єдине студентство», профкому Ужгородського національного університету, студентських рад Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету, Ужгородського навчального центру КНТЕУ, Закарпатського художнього інституту, міжнародної молодіжної організації «Айсек в Ужгороді» та ряду інших.

Однак організаторами поставлена і більш глибока мета – створення бази донорів, яка істотно спростить терміновий пошук донора з потрібною групою крові.

Більш детальніше  про акцію розкажуть гості прес-центру «НЕДІЛІ»  в понеділок, 2 квітня. Початок прес-конференції о 12 годині.

zakarpatpost.net