У Чопі цьогоріч жодної особи офіційно не працевлаштовано

У четвер, 12 квітня, в облдержадміністрації відбулося засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На порядку денному – діяльність робочих груп у містах Мукачево, Чоп, Перечинському та Хустському районах. Варто зазначити, що у цих адмінодиницях у січні-березні 2012 року здійснено 38, 13, 10 та 31 виїзди на підприємства відповідно.

Як результат, у Мукачеві оформлено за трудовим договором 1 особу, на Перечинщині – 8, на Хустщині – 5, у Чопі – жодної особи. На противагу цим показникам, тільки у Рахівському районі цьогоріч офіційно працевлаштовано 148 людей. Повертаючись до ситуації у містах Мукачево та Хуст, учасники засідання відзначили: варто оперувати реальними фактами, адже у містах зареєстровано значну кількість підприємців. Однак, за офіційними даними, небагато з них користується послугами найманих працівників.

Члени робочих груп повинні виїздити на підприємства і виявляти незареєстрованих працівників. У разі, якщо їх рекомендації щодо ліквідації порушень керівники підприємств не виконають, матеріали передаватимуться у інспекцію праці, прокуратуру та інші відповідні органи, – повідомили  в прес-центрі Закарпатської ОДА.