Ужгородська фан-зона в Боздоші виявилася банальним обманом?

У цьому переконані громадські активісти, які зараз збираються звертатися до прокуратури.

Про створення фан-зони у Боздошському парку мер Ужгорода Віктор Погорєлов заговорив одразу після того, як громадськість і ЗМІ повстали проти безконтрольної вирубки дерев в Боздошському парку.  Тоді мер пообіцяв, що дерева вирубають спеціально, аби облаштувати зону для перегляду матчів. Однак дерева вирубали, а жодної зони так і не облаштували. 

Координатор «Громадського центру» Володимир Феськов переконаний, що жодну фан-зону там облаштовувати і не збиралися, дерева вирубували з інших мотивів, однак з яких поки не відомо.

« Це питання підняв час, адже розпочалося Євро – 2012, а ми бачимо, що  фан-зони нема. Найсмішніше у цій ситуації те, що її немає навіть на папері. Уже минуло пів року, відколи почалися ці рубки,  тоді міський голова Ужгорода і директор парку сказали, що рубають дерева у тому числі і для того, аби зробити фан-зону.   З того часу жодного документального рішення від міськради, що вони дійсно хотіли облаштувати  фан-зону немає.

Ми щомісяця писали міському голові і просили сказати на підставі якого рішення і ким прийнятого ви розчищаєте парк під фан-зону, однак  Віктор Володимирович  і заступники нам відповідали, що рішення тільки буде прийнято на засіданні найближчого міськвиконкому.  З того часу пройшла купа засідань міськвиконкому, і жодного рішення досі нема. Чиновник повинен діяти тільки виключно на підставі конкретних документів, у цьому випадку їх не було, виходить, що це було самоуправство.

Тут усе зрозуміло: після шуму щодо вирубки, потрібно було оперативно придумати хорошу відмазку, от і ляпнули про фан-зону.  З таким успіхом можна було сказати, що вони роблять гідропарк або космодром. Офіційна фан-зона має  бути зареєстрована у Києві, у нашій ситуації жодних документів не було»  – зазначив Володимир Феськов.

Громадські активісти вважають, що міська влада відверто обманула громадськість, зараз вони збирають усі документи, офіційну переписку з міською владою і збираються звертатися до прокуратури.

«До цього часу прокуратура  розглядала виключно те питання, чому рубають більше дерев, аніж зазначено в актах.  Тепер не завадило б розібратися, чому не має фан-зони, під яку і здійснювали вирубку. Думаємо, що це буде цікаво прокуратурі» – закцентував Володимир Феськов.

Вікторія Жуйко

mukachevo.net