За півроку мукачівські прикордонники затримали 52 мігрантів-нелегалів

Днями у Мукачівському прикордонному загоні було підведено підсумки роботи за перше півріччя 2012 року. Незважаючи на складну та динамічну обстановку, що складалась протягом вказаного періоду, визначені завдання Мукачівські прикордонники виконали.

Протягом першого півріччя  2012 року в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року, зменшилась на 33% кількість спроб незаконного перетину державного кордону та збільшилась на 24% кількість затриманих незаконних мігрантів.

Всього за звітний період на ділянці Мукачівського прикордонного загону затримано 52 незаконних мігранти. У минулому році за 6 місяців було затримано 42 незаконних мігранти.

Стосовно протидії контрабандній діяльності, то слід відмітити, що перше півріччя поточного року характеризувалось активізацією злочинних угрупувань, щодо спроб незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон, як на українсько-угорській так і на українсько-румунській ділянках кордону. Завдяки вжитим заходам з початку року на ділянці загону підрозділами охорони кордону затримано та вилучено у 39 випадках 110 тисяч пачок сигарет.

Порівняно з минулим роком помітно зменшився пасажиро – транспортний потік у пунктах пропуску, які знаходяться на ділянці відповідальності Мукачівського загону. Так, кількість осіб, які перетнули державний кордон, зменшилась на 10,5 %  та на 17,5 % зменшилась кількість транспортних засобів.

Протягом першого півріччя 2012 року правоохоронцями було складено 605 протоколів про адміністративне правопорушення та накладено штрафів на загальну суму понад 370 тис. грн., що майже у 2 рази більше ніж за аналогічний період минулого року (2011 рік – 196 тис. грн.). Про це  повідомили в прес-службі Мукачівського прикордонного загону.