Електронні квитки на потяг будуть продавати по-новому

Квитки на потяг, придбані через інтернет, не доведеться вже забирати у касі.

“Укрзалізниця” планує відмовитися від практики попереднього роздруковувавння в касі електронних квитків, придбаних через інтернет, повідомив гендиректор держкомпанії Володимир Козак.

Тепер з новим “е-квитком”, можна буде сісти прямо в поїзд – паперові аналоги відходять у минуле, пише news.liga.net.

“Ми сьогодні вже практично закінчуємо роботу з Державною податковою службою, і ми очікуємо, що в жовтні вже відійдемо від бланка суворої звітності і повністю перейдемо на електронні квитки. У тому числі квитки, які будуть куплені через Інтернет”, – сказав Козак.

Гендиректор “Укрзалізниці” також додав, що електронні проїзні документи не потрібно буде роздруковувати в касі, а можна буде по квитку, проданому через Інтернет, безпосередньо сідати в потяг, в якому буде визначатися і фіскалізація квитка і особистість того, купив квиток через Інтернет.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що продаж квитків через Інтернет постійно збільшується. Якщо в минулому році за місяць продавалось близько 100 000 штук, тобто, трохи більше 1%, то за червень таким способом було продано більше 200 тисяч квитків, що склало 3,2% від загального продажу.

tsn.ua