Закарпаття: Боржавську вузькоколійку обіцяють зберегти

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида ініціюватиме заміну керівника обласного відділення Фонду держмайна.

Наразі регіональне відділення Фонду державного майна України в Закарпатській області очолює Василь Андрусь.

– Позиція обласної влади стосовно Боржавської вузькоколійки залишається незмінною. Необхідно зберегти цю унікальну пам’ятку. Навіть якщо колія не буде використовуватись для пасажирських перевезень, вона неодмінно стане туристичною родзинкою краю, – прокоментував ситуацію Олександр Ледида.

Очільник області зауважив: вважає продаж вузькоколійки поспішним, таким, що суперечить інтересам Закарпаття. До того ж, про торги Фонд держмайна обласну владу не повідомив, не зваживши також на історичну цінність малої залізниці.
Нагадаємо, 15 кілометрів вузькоколійки Фонд держмайна за понад 400 тисяч гривень продав з аукціону приватній Луганській фірмі. Новий власник вже кілька разів намагався демонтувати колію.

До слова, проти такого поводження з вузькоколійкою також і місцева громада. Хоча проданий відрізок вузькоколійки вже давно не використовується, дорогу вважають туристичною принадою Іршавщини.

Прес-центр ОДА