В Мукачівському монастирі вшанували пам’ять преподобного Моісея Угрина

[Total: 0    Average: 0/5]

До Мукачівського монастиря вшанувати пам’ять преподобного Моісея Угрина з’їхалися понад 100 священнослужителів Мукачівської єпархії.

Святкове богослужіння на честь преподобного Моісея Угрина очолив Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

На запрошення керуючого єпархією архієпископа Феодора на торжестві в Мукачівському монастирі були присутні представники Будапештської православної єпархії та представники православної Церкви в Латвії.

В кінці богослужіння, за доброю традицією, започаткованою покійним архієпископом Мукачівським і Ужгородським Євфімієм (Шутак) навколо головного монастирського храму був звершений хресний хід з чином воздвиження мощей святого.

Під час хресного ходу на кожній із чотирьох сторін мощами благословляли і людей і наш боголюбивий край. Кожний з прихожан монастиря та паломники моли можливість приложитися до нетлінних мощей преподобного та попросити в нього заступництва і допомоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що в Мукачівському монастирі знаходиться велика частка мощей преподобного Моісея Угрина.

Частку нетлінних мощей (частина правої руки) преподобного Моісея Угрина на його історичну батьківщину в 1996 році з Києво-Печерської Лаври переніс архієпископ Євфімій та архімандрит Феодор, теперішній керуючий архієрей Мукачівською єпархією.

Сьогодні мощі знаходяться в Свято-Миколаївському храмі Свято-Миколаївського Мукачівського монастиря.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.