В Ужгороді на набережній Незалежності торгуватимуть освяченим медом до неділі

[Total: 0    Average: 0/5]

З п’ятниці по неділю включно в Ужгороді буде солодко – триватиме ярмарок “Медовий Спас”, що розгорнеться на набережній Незалежності (від Лінгвістичної гімназії ім. Т. Шевченка у напрямку пам’ятника Августину Волошину).

Розташовувати намети із солодким ароматним крамом пасічники (а запланована участь понад 20 бджолярів) почнуть вже з 8-ї ранку у п’ятницю, 17 серпня, і працюватимуть до 18-ї години.

У суботу, 18-го серпня, о 12-ій годині відбудеться урочисте відкриття ярмарку, а також – освячення продукції бджільництва та власне самого дійства, яке триватиме цього дня до 20-ї. У неділю ж робота ярмарку запланована так само до 18.00.

І саме неділя, 19-те серпня, відзначається в Україні як День пасічника. Бджолярі кажуть, що запасатися медом на весь рік слід саме в серпні.

Окрім дегустації і продажу власне продукції бджільництва, під час дійства передбачена торгівля сувенірами, громадське харчування та розважальна програма, – повідомили zakarpatpost.net у  прес-службі Ужгородської міської ради.

zakarpatpost.net

Comments are closed.