В’ячеслав Шутко: «Мукачево може стати міжнародним центром космічних досліджень»

Кандидат у народні депутати України від Партії регіонів по виборчому округу №69 В’ячеслав Шутко зустрівся з мешканцями мукачівського мікрорайону Шипка та відвідав Західний центр радіотехнічного спостереження.
Як розповів начальник ЗЦРС Микола Жураківський, їх центр без перебільшення є найкращим в Україні. До 2009 року він виконував важливу оборонну місію по міжурядовій угоді між Україною та Росією. Але три роки тому Росія відмовилась від їх послуг, а Україна вирішила, що вони є тягарем для держави, і Державне космічне агентство України підготувало наказ про його ліквідацію.

«Ми можемо виконувати дуже важливі роботи для науки, виявлення і спостереження за космічними об’єктами, – розповів Микола Станіславович. – Щоб ви уявили наші можливості, ми можемо не просто знайти супутник у космосі, а й сказати, у який колір пофарбована його антена».

В’ячеслав Шутко зустрівся з мешканцями мукачівського мікрорайону Шипка

Незважаючи на колосальні досягнення, центр виявився непотрібним нашій державі. Це потягло за собою і важкі соціальні наслідки – адже цілий мікрорайон міста, який був колись військовим містечком, залишився без роботи. А це – сотні фахівців, їх сім’ї. В’ячеслав Ласлович пообіцяв пролобіювати це питання у Раді Національної безпеки України, заступник секретаря якої – Нестор Шуфрич буквально вчора зустрічався з Шутком.

Також В’ячеслав Ласлович зустрівся з мешканцями Шипки. Найголовнішими проблемами, якими поділились жителі мікрорайону, є поганий стан дороги, питання пільгового проїзду дітей до освітніх закладів Мукачева, відсутність аптеки, ремонт гральних майданчиків.

Мешканці Шипки вже отримали допомогу від кандидата – не так давно у мікрорайоні з’явилось вуличне освітлення, яке було пролобійовано особисто В’ячеславом Ласловичем. Також не без його сприяння був проведений ремонт у НВК «Первоцвіт». Кандидат не збирається зупинятись на досягнутому і пообіцяв і надалі допомагати вирішувати проблеми мешканців мікрорайону.

zakarpatpost.net