Bereg Fest – найяскравіша подія осені

[Total: 0    Average: 0/5]

30 вересня у Берегові пройшов один з найгучніших фестивалів Закарпаття. Можна багато сперечатися про те, що інші фестивалі у дечому кращі, але за кількістю подій та атракцій протягом одного дня Bereg Fest однозначно насиченіший за усі відомі заходи. Багато хто погоджується з тим, що Bereg Fest варто розбити на кілька днів, що, до речі, організатори планують зробити наступного року.

Традиційно свято розпочалося з вітань обласного та міського керівництва та гостей з сусідніх держав. Також були вручені відзнаки обласної адміністрації «За розвиток регіону», а троє берегівчан – Степан Ревак, Йосип Вайс та Бейло Нодь отримали звання «Почесний громадянин Берегівського району».

Привітати Степана Степановича Ревака з високою нагородою приїхав і кандидат у народні депутати від Партії регіонів України по виборчому округу №69 В’ячеслав Шутко. Також вони відвідали намети, які до свята оформлювали представники кожного села Берегівського району.

У кожному наметі гостей зустрічали та частували оригінальними стравами безпосередньо сільські голови. В’ячеслав Ласлович переконався, що Берегівщина – унікальний край, де живуть працьовиті та обдаровані люди.

Comments are closed.