У вересні закарпатська рибоохорона викрила 92 порушення

[Total: 0    Average: 0/5]

3 жовтня в Головному управлінні було підведенню підсумки роботи за вересень.Кращих результатів у роботі, оцінюючи загальний стан справ на ділянці відповідальності і взаємодію з правоохоронними органами добилися начальник Верхньо-Латорицького відділу Меденцій І. та державний інспектор рибоохорони Олашин М.

В цілому за вересень інспекторами рибоохорони (7 чол.) викрито 92 порушення, з яких 9 – це випадки браконьєрства, 7 випадків запобігання браконьєрству, 3 випадки добування “червонокнижних видів”, 2 випадки порушення правил водокористування, 20 випадків порушення Правил любительського і спортивного рибальства в частині дотримання режимів рибальства та обмежень на період осінньо-зимової заборони у зв’язку з нерестом струмкової форелі.

Було зафіксовано та припинено ряд порушень під час проведення робіт на землях водного фонду, що приводять до погіршення стану середовища існування риби.

На порушників накладено 5 700 грн., стягнено штрафу в державу 4 800 грн. Проведено нарахування збитків для відшкодування на суму 21 900 грн. За незаконне добування риби передано у органи прокуратури 2 справи на 6 чоловік з ознаками скоєння злочину, що підпадають під ст.. 249 ККУ. Інспекторами затримано 45,0 кг. риби та вилучено 12 заборонених засобів лову і 1 човен. Про це  повідомили в Закарпатдержрибоохороні.

Comments are closed.