В Ужгороді показали відомих художників у скульптурах

В галереї «Ужгород» відбулася виставка «Портрети і ми», де було представлено роботи членів Закарпатської організації НСХУ та молодіжного об’єднання спілки: живописні портрети і скульптури та графічні роботи.

Свою творчість у картинах продемонстрували Володимир Микита, Антон Ковач, Ігор Луценко, Ганна Ландовська, Павло Ковач, Габріел Булеца, Марія Митрик, Олександр Громовий та ін. Натомість скульптуру показали Богдан Корж, Василь Олашин, Богдан Томашевський…

Родзинкою інтер’єру стали скульптурні портрети голови Закарпатської організації НСХУ Бориса Кузьми та закарпатського художника Василя Скакандія у виконанні Олени Скакандій.

Однією з ініціаторів виставки стала керівник секції живопису спілки Олена Кондратюк, яка зазначила, що традиція жанрових виставок була започаткована ще кілька років тому – тематичною експозицією пейзажів. Наступними будуть натюрморти. «Відрадно, що відроджується дещо призабутий останнім часом портретний жанр – досить складний, який потребує певної серйозності», – зазначила Олена Кондратюк.

Джерело: Анастасія Ножка, Газета “Новини Закарпаття”