Закарпатський рейтинг «Лідер року» не визначив переможця у номінації «Фінансова установа та організація за 2012 рік»

Експерти закарпатського щорічного рейтингу «Лідер року» на засіданні, яке проходило у вівторок, 26 березня визначилися з фіналістами. По кожній номінації було визначено п’ятірки кращих з кращих.

А на заключному засіданні Експертної Ради у номінації «Фінансова установа та організація за 2012 рік» журналісти вирішили за підсумками голосування утриматися від визначення переможця.

Таким чином, вже втретє за всі 11 років існування премії жодна з банківських установ краю не отримає нагороду. Усі члени Ради одноголосно проголосували за це рішення.

Хоча  у номінації «Топ-менеджер року» нагороду все ж отримає фінансист, це керуючий банком «Комінвест» Мирослав Гісем.

Нагадаємо, що щороку на звання «Лідер року» висуваються кращі підприємства краю, фінансові установи, туристичні фірми та готельні комплекси, навчальні, медичні, оздоровчі заклади, засоби масової інформації і, звісно ж, люди – ті, хто має серйозний вплив на громадсько-політичне життя області.

Списки учасників рейтингу формуються за результатами проведеного опитування та анкетування, а вже кращі «трійки» та переможців визначають члени Експертної Ради, до якої входять представники ЗМІ області: Тетяна Вашаргелі, Світлана Ковбиця, Віктор Лазорик, Сергій Федака, Наталка Зотова, Михайло Носа, Лариса Подоляк, Віталій Мещеряков, Лариса Липкань, Олександр Коробко, Людмила Орос, Леся Кулагіна, Олена Суханова, Ігор Стефанець, Наталка Петерварі, Вікторія Росул, Андрій Ганусич.

Церемонія нагородження запланована на 5 квітня у місті Ужгороді.

https://zakarpatpost.net