Чопські митники посадили на кордоні закарпатську родзинку — сакуру

37 гектарів – таку площу усіх закарпатських пунктів пропуску прибрали чопські митники у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». 

Напередодні Великодня, минулої суботи (20.04.12), до місячника благоустрою долучилися 850 працівників, які висадили на трьох кордонах України з Румунією, Угорщиною та Словаччиною 143 молодих дерев, понад 400 кущів та багато різних квітів. Привели у гарний естетичний вигляд території 10 митних постів на кордоні та адміністративних будівель Чопської митниці Міндоходів України.

На найпотужнішому м/п «Тиса» інспектори висадили 40 фруктових саджанців, таким чином започаткувавши новий яблуневий сад неподалік від вантажного напрямку. Різні сорти яблунь, алею з туями на українсько-угорському кордоні та закарпатську родзинку – сакуру на українсько-словацькому кордоні посадив також і керівник митниці Олександр Похилько.

Відтак, багаточисельний колектив митників за допомогою лопат, грабель та віників прибрали території митної інфраструктури від сміття та вивезли 21 куб.м побутових відходів з кордону. Крім цього, пофарбували бордюри, огорожі та паркани, навели порядок у службових приміщеннях, ліквідували 14 несанкціонованих сміттєзвалищ.

Також до благородної справи вже традиційно митники долучили своїх дітей, аби привчити їх цінувати та оберігати чистоту і красу закарпатської землі.

Після доброчинної праці Олександр Іванович зазначив, що цей день згуртував за благородною справою увесь колектив митниці, який добре усвідомлює, що лад у державі починається з дбайливого ставлення кожного з нас до довкілля.

Тепер закарпатські митні пости зустрічатимуть та проводжатимуть громадян з охайними та упорядкованими газонами, клумбами, на яких красуються декоративні кущі та квіти. Адже в іноземців перше враження про країну формується саме на кордоні, від навколишнього середовища та чистоти довкола. Безперечно це – імідж будь-якої держави.

Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

https://zakarpatpost.net

 

Comments are closed.