У Мукачеві вибухнуло авто активіста, який на виборах звинуватив кандидата від влади у нападі

[Total: 0    Average: 0/5]

p_77776_1_gallerybigПовна версія подій, що сталася сьогодні, у середу, 7 серпня близько 8:20 на перехресті вулиць Сороча та Закарпатська.

Водій автомобілю Lada 2110 рухався вулицею Закарпатська з автостоянки, де залишає авто зазвичай на ніч, в бік власного будинку, аби вже звідти поїхати на роботу. За 300 м від автостоянки, переповідають рідні постраждалого, авто зайнялося і вибухнуло.

За офіційною версією міліції, яка співпадає з версією дружини, після займання автомобіля 29-річний мукачівець вистрибнув з машини, не зупинивши її. Внаслідок чого автівка зіткнулась із фасадною стіною по вул.Закарпатській і вигоріла вщент зсередини, що видно з фото та відео.

p_77776_2_gallerybig

 

 

 

 

 

 

У міліції офіційно заявили, що за попередньою інформацією займання сталось у багажному відділенні «десятки». Водночас, як зауважили http://www.mukachevo.net присутні на місці подій правоохоронці, вони зараз чекають на експертів криміналістів з Ужгорода, які мають встановити остаточну причину займання та вибуху авто. Між тим, місце парковки автомобіля, ніхто досі не оглянув.

Рідні постраждалого впевнені, що усе це цілеспрямований підпал авто. Як вдалося дізнатися, постраждалий, який зараз перебуває в реанімаційному відділені Мукачівської ЦРЛ, є Євген Ісевич, який працював спостерігачем на останніх виборах в Мукачеві.

Більше того, саме він фігурував у справі про побиття прямо на дільниці. За його словами, це зробили представники одного з кандидатів відразу після емоційної розмови з власне кандидатом.

http://www.mukachevo.net

Comments are closed.