В Ужгороді пройде чергове засідання міськради

[Total: 0    Average: 0/5]

21 серпня відбудеться засідання виконавчого комітету Ужгородської міськради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Інформація про стан економічного розвитку ТзОВ “Інформаційно-видавниче агенство “ІВА”. Доповідач: Йовна Степан Олександрович — директор ТзОВ “Інформаційно-видавниче агенство “ІВА”.

Робочі питання:

2. Про видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об’єкти торгівлі та сфери послуг з погодженнямрежиму роботи. Доповідач: Станкович Михайло Михайлович — начальник управління економіки та підприємництва.

3. Про поштові адреси.

4. Про затвердження порядку присвоєння, зміни та підтвердження поштових (юридичних) адрес об’єктамнерухомогомайна вмісті Ужгород. Доповідач: Самсонов Леонід Васильович — в.о. начальника управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів.

5. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження та набуття майна, укладення договору іпотеки, відмову у наданні дозволу на реалізацію майна, внесення змін в рішення виконкому, надання статусу, призначення опіки. Доповідач: Арокгаті МаринаЮріївна — начальник служби у справах дітей.

6. Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухомемайно. Доповідач: АлександровДенис Олегович — заступник начальника юридичного відділу.

7. Про демонтаж малих архітектурних форм. Доповідач:Шушка Олександр Івнович — начальник відділу муніципальної поліції та правопорядку.

8. Про підготовку навчальних закладів до 2013/2014 навчального року. Доповідач: Бабунич Оксана Юріївна — начальник управління освіти.

9. Про надання дозволів на проведення земляних робіт.

10. Про зовнішню рекламу.

11. Про надання дозволу на влаштування автономного опалення.

12. Про переоформлення гаражів.

13. Про переведення житлового приміщення у нежитлове.

14. Про оформлення та реєстрацію права комунальної власності на нерухоме майно.

15. Про подання прокурора Закарпатськоїміжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері від 02.08.13 р. №54-1175 вих-13. Доповідач:Касперов Олексій Петрович — директор департаменту міського господарства.

16. Про новий автобусний маршрут. Доповідач: ПугачовВолодимир Олександрович — начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку.

17. Про анулювання підтвердження діяльності з надання культурно- розважальних послуг з погодженнямрежиму роботи. Доповідач: Василиндра Ольга Михайлівна — в.о. начальника управління культури, спорту, сім’ї та молоді. Робочі питання в порядку контролю:

18. Інформація про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділахміської ради за І півріччя 2013 року. Доповідач: Макара Олена Михайлівна — начальник загального відділу.

Ужгородська міськрада

Comments are closed.