З 2022 року на Марс переселиться не менше мільйона людей

[Total: 0    Average: 0/5]

4Масове переселення на Марс почнеться з 2022 року. Організатори грандіозного проекту Mars One припускають, що в «нову расу», яка буде заснована на Марсі, запишуться не менше мільйона землян.

Як зазначає генеральний директор Mars One Бас Лансдорп, на часі для участі в програмі з польоту на Марс беруть участь вже майже 170 тисяч осіб з 140 країн світу.

Планується, що перші шість груп, по чотири людини в кожній, сформують до 2015 року, після чого почнеться їх семирічна підготовка до планетарної місії.

Спочатку на Марс відправлять кілька роботів, які з 2016 по 2020 роки побудують житлові та службові модулі. Старт космічного апарату з поселенцями запланований на 2022. Прибуття людей на поверхню Червоної планети планується на 2023. Політ без зворотного квитка додому займе близько семи місяців. У першу четвірку увійдуть двоє чоловіків і дві жінки. Потім через кожні два роки стануть прибувати інші колоністи.

За словами Лансдорпа, офіційною мовою на Марсі буде англійська. Гроші на реалізацію проекту Mars One розраховують отримувати у спонсорів, а також за рахунок популярності інтерактивної телепрограми. Землянам обіцяють показати всі аспекти життя героїв – від відбору нових «марсіан» до прибуття на Червону планету і життя на ній.

http://tsn.ua

Comments are closed.