Мукачівський хор повернувся з Німеччини і готується до концертів вдома

[Total: 0    Average: 0/5]

Після циклу ювілейних концертів з нагоди 30-річчя хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи концертував в Німеччині на запрошення хору хлопчиків Вісбадена (земля Гессен).

З тріумфом пройшли концерти хору у Вісбадені, в Гутенбергській гімназії, в церквах Рінгкірхе, Крістускірхе, Томаскірхе.

Зачарована українськими колядками і світовими різдвяними піснями в обробці В. Волонтира німецька публіка бурхливими оплесками вітала Мукачівський хор. Після одного з концертів один німець поважного віку зворушливо вибачався за те, що в роки Другої Світової війни був мілітаристом в Україні, а тепер зі сльозами на очах слухав український хор з Мукачева. Завершувались концерти в церквах спільним виконанням Мукачівського і Вісбаденського хору «Alleluja» В. А. Моцарта, хоралу з кантати № 147 Й. С. Баха і закарпатського «Многая літ».

По дорозі у Вісбаден хор мав зупинку в Ігольштаті,де виступив з концертом в Бургерхаус і був гостинно прийнятий, і щедро почастований.

На зворотному шляху в Мукачево хлопці ознайомились зі столицею Баварії Мюнхеном, відвідали різдвяний ярмарок, міський музей, виставку музичних інструментів світу і з цікавістю і захопленням пробували їх звучання.

Традиційним було відвідання аквапарку в Ніредьгазо,що принесло додаткові позитивні емоції і задоволення.

Зараз хор готується до Новорічних і Різдвяних концертів вдома,в Закарпатті.

Зокрема, в четвер, 26 грудня, о 18.30, в Мукачеві, в Християнському культурному центрі (вул.Росвигівська,9а) відбудеться НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків. Вартість квитків для дорослих – 30 грн., для дітей – 10 грн.

Comments are closed.