Телезвернення Януковича з нагоди Нового року було відзняте у Києво-Печерській Лаврі

Святкові телезвернення Президента України Віктора Януковича з нагоди Нового року та Різдва Христового були відзняті на території Святої Успенської Києво-Печерської Лаври та в її головному храмі – соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

У новорічному привітанні Янукович привітав український народ зі святами та окреслив шляхи майбутнього розвитку країни, повідомили УНІАН у прес-службі Президента. Як зазначила головний режисер зйомок Анна Гресь, Лавра вдруге стала місцем зйомок вітання для українського народу не випадково.

«Дуже символічне місце для України. Хочемо передати домашній затишок і тепло Нового року», – сказала вона. За її словами, оформлення знімального майданчика та сценарій у цілому залишилися у традиціях Новорічного вітання. Разом з тим, зауважила Гресь, знімальна група намагалася знайти нові режисерські, зображувальні підходи.

«Щороку змінюємо, намагаємося удосконалюватися», – сказала вона. Читайте також: Українці підготували новорічне звернення до Президента Говорячи про оформлення новорічної ялинки на знімальному майданчику, дизайнер Марина Юдіна зазначила, що знімальна команда намагалася дотримуватися традиційної кольорової гами.

«Синій та жовтий кольори символізують прапор України», – сказала вона і додала, що синій колір переважає в іграшках та гірляндах, а жовтий – у декоративних бантах. Вона також повідомила, що висота цьогорічної вітальної ялинки – 8 м. На її оформлення було використано близько 2 км гірлянд і кілька десятків куль діаметром від 100 до 250 мм. Загалом, за словами дизайнерки, процес підготовки ялинки до зйомок зайняв близько трьох діб.

http://www.unian.ua