Земельний договір закарпатських посадовців прокуратура краю визнала недійсним

Іршавським районним судом повністю задоволено позов Закарпатської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, пред’явлений в інтересах держави в особі Іршавської РДА .

До Великораковецької сільської ради та одного з фермерів про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки водного фонду площею понад 44 га, нормативно – грошовою оцінкою близько 300 тис. грн.

Як встановлено перевіркою, спірну земельну ділянку було передано в оренду фізичній особі для риборозведення розпорядженням голови Іршавської РДА ще у 2007 році. Однак, відповідний договір оренди на цю земельну ділянку укладено неправомочною стороною – Великораковецькою сільською радою, а не Іршавською РДА.

Водночас, як вбачається із зібраних матеріалів, плата за користування землями водного фонду, (що здійснювалась на підставі вищевказаного договору оренди та який судом визнано недійсним), є необґрунтовано низькою і у цій частині міжрайонною прокуратурою перевірка ще триває. У зв’язку з такими порушеннями законодавства, прокуратурою Великораковецькому сільському голові внесено подання, за наслідками розгляду якого інженера-землевпорядника органу місцевого самоврядування вже притягнуто до відповідальності.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Comments are closed.