Фестиваль «ЗаСіч» пройшов без ексцесів

Фестиваль відбувся без будь-яких “але”.

Порушень громадського порядку в обласному центрі під час проведення фестивалю «ЗаСіч» правоохоронці не допустили.

У неділю в Ужгороді на пл.Народній відбувся фестиваль «ЗаСіч», приурочений до 100-річчя створення першого Українського легіону січових стрільців. Гостей свята веселили рок-гурти «Гайдамаки», «Тінь Сонця», «FunFunk» й «Елегантно Зіпсовані». А ще на концерті можна було придбати прикраси, вишиванки, солодощі й різноманітні вироби народних майстрів.

На початку благодійного концерту міліціонери разом з усіма присутніми заспівали Гімн України й здійснили рівняння на Державний Прапор України, який знаходиться на адмінбудівлі Ужгородської міської ради.

Як повідомив начальник Ужгородського міського віділу міліції підполковник Євген Калитич, при проведенні фестивалю «ЗаСіч» порушень громадського порядку не допущено. Охоронці правопорядку гідно впоралися з поставленими завданнями і забезпечили надійну охорону фестивалю. Загалом фестиваль «ЗаСіч» в Ужгороді відвідали близько 750 громадян. Охорону громадського порядку під час масового заходу здійснювали близько 50 правоохоронців і два екіпажі ДАІ. Гості свята залишилися задоволеними і набрались чимало позитивних вражень від гостинного Ужгорода.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС