Берегівська віце-міс Україна дала прес-конференцію

24 вересня, в Ужгородському прес-клубі відблася конференція з другою віце-міс України Беатрісою Міндак, представника “Miss Glob International” в Україні Владиславом Лакатошем й учасницею конкурсу “Miss Glob International” Анастасією Костич.

“Цього року конкурс “Міс Україна” відбувався скромно. 2-денне дійство розпочалося зі знайомства з журі. Там дівчата розповідали про себе. На другий день конкурсантки випікали пироги для хлопців, які зараз тепер у зоні АТО”, – розповідає Беатріса Міндак. Дівчина вчиться в 11 класі, готується до ЗНО і хоче стати стоматологом.

Владислав Лакатош зазначив: “Цього року конкурс не був таким масштабним, як зазвичай. Незважаючи на складну ситуацію в країні, “Міс” все-таки провели. У першу чергу, для того, щоб на світовому конкурсі довести всім, що Україна не впала”.

Інша красуня – Анастасія Костич, яка цього року взяла участь у світовому конкурсі краси “Miss Glob International” і виборола там звання “Miss Khazar Islands” та увійшла у Топ-10.

“На 70 учасниць було всього 5 титулів. Один із них дістався і мені. Серед подарунків – відпочинок в одному з найдорожчих готелів, 2 каблучки з діамантами і 5 тисяч євро. Я щаслива, що там побувала. Хоч було складно, 2 дні після того відсипалася”. Зараз дівчина готується до поїздки в Нью-Йорк, де продовжуватиме модельну кар’єру.

Про Захід