Ужгородщина має нового очільника

В Ужгородській РДА колективу представили нового керівника району – згідно з Указом Президента тимчасово виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації призначений Анатолій Тимченко.

Вітаючи керівника на посаді, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль передовсім зазначив, що для нього дуже важливі знайомство і співпраця з колективами райдержадміністрацій, адже це саме ті посадовці, які від імені влади спілкуються з людьми, і знають проблеми і потреби громади.

“Я дуже хочу, щоби минули часи непорозумінь і нарешті в області районні ради і адміністрації працювали злагоджено і спільно. Нам немає чого ділити, ми повинні діяти разом. А в перспективі – і об’єднатися, адже прямуємо до реформи, до децентралізації влади” – сказав Василь Губаль. “Я – відвертий і відкритий для всіх жителів району. Цього ж прошу і від вас. Ми живемо в час реформ і дуже великі надії зараз – на місцеве самоврядування” – акцентує керівник області.

Відтак голова ОДА подякував за роботу колишньому керівник району – Марії Коваль-Мазюті, яка, до речі, залишається в апараті РДА й буде заступником нового голови. Після ж зачитування Указу Президента про його призначення слово мав Анатолій Тимченко. Він подякував команді, яка рекомендувала його на посаду та сказав, що розраховує на підтримку апарату РДА. “Я чекаю на допомогу колективу, адже результати можливі лише при командній роботі” – зазначив Анатолій Іванович.

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко наголосив, що також чекає, аби районні адміністрація і рада працювали спільно. “Зараз в державі непростий час: фактично триває війна, рівень життя людей падає, і якщо ми ще й владу ділитимемо – добра не буде. Тож очікую на вашу взаємну підтримку. Будьте командою” – сказав Володимир Володимирович.

Його думку продовжив голова Ужгородської районної ради Михайло Фединець, пообіцявши, що готовий діяти спільно з керівництвом адміністрації в інтересах району та продовжити ті напрацювання, які вже мають з РДА, передовсім у соціальній сфері – медицині і освіті.

Коментуючи загалом справи із кадровими рішеннями в області, й із зміною керівників РДА зокрема, голова ОДА наголосив: усім головам РДА, які ідуть з посади, пропонуються і робота, і співпраця. “Кожному, хто хоче працювати на свій район – праця знайдеться” – акцентує Василь Губаль. Він наголосив: “Так, кадрові рішення – в РДА і в ОДА, у структурних підрозділах – даються нелегко. Але коли ми маємо факти, що в тих чи інших управліннях вчинялися дії з політичних, а не професійних міркувань – з цим миритися не будемо, ці люди повинні піти. І ключове: ми прийшли робити реформи – у галузях, у підходах до бізнесу, в інвестиційній політиці тощо. І повинні для цього мати підтримку команди – без цього не отримаємо потрібного результату. Але мова не про зміну табличок на кабінетах. А – про роботу на результат: на села, міста, на райони і на область. З цих міркувань і змінюємо людей – щоби ефективно працювати на Закарпаття” – сказав Василь Губаль.

ДОВІДКОВО. Тимченко Анатолій Іванович народився 16 квітня 1962 року в м. Рахів Закарпатської області. У 1985 році закінчив УжДУ, здобувши фах лікаря. Працював лікарем швидкої допомоги, лікарем-невропатологом Ужгородської центральної міської клінічної лікарні, головним лікарем Ужгородської районної лікарні, начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Ужгородської РДА.

До призначення трудився на посаді головного лікаря – медичного директора ТзОВ “Медичний центр-Покров”, в т.ч. і як практикуючий лікар-невропатолог.

Прес-служба Закарпатської ОДА