Закарпатським дітлахам потрібна допомога

Перечинське молодіжне братство імені архімандрита Василія (Проніна) звертається за нагальною допомогою

Я просто хочу ходити! Допоможіть мені у здійсненні моєї мрії! Бабуся опікується двома дітками, Сашком та Каролінкою, обоє з діагнозом ДЦП. Зараз хлопчику необхідно пройти курси лікування препаратом Цереброкурін, вартість одного 7200 грн.

Сім’я знаходиться в скрутному становищі, тому будь-яка Ваша допомога стане в нагоді!
Попович Олександр 29.04.2005 р.н.
Попович Кароліна 11.11.2007 р.н.
Контактний номер
Бабуся – Попович Лариса 0993229150

Станьте добрими ангелами!

З таким побажаннями Перечинське молодіжне братство звертається саме до тебе!

Лариса Олександрівна – смілива бабуся, адже не кожен візьме на себе відповідальність доглядати дитину з діагнозом ДЦП. А коли таких дітей двоє…

Сашко та Каролінка – сонячні і позитивні дітки з важким діагнозом – ДЦП. Не можна сказати, що малеча росте без мами і тата (а вони й справді ростуть без них, так вже склалася їх доля), бо в них є людина, яка готова пожертвувати своїм життям заради внучат. Так, саме такою є Лариса Олександрівна, яка попри всі негаразди продовжує віддавати кожну хвилину тому, щоб два маленькі янголятка могли жити, незважаючи ні на що!

Допоможемо їм разом! Зараз сім’я знаходиться в скрутному матеріальному становищі, тому серед їх потреб є навіть памперси (6 розмір). А Сашко, на разі, потребує ще й термінового проходження курсу лікування препаратом Цереброкурін, який орієнтовно коштує 7 200 грн. Таких курсів потрібно три…
Всього необхідно зібрати 21 600 грн. (і це тільки на лікування). Зібрано 2 600 грн.

Вірю, що кожен зможе знайти в собі сили і не випити другу чи третю чашку кави, а пожертвувати її вартість (близько 10 гривень) для Сашка та його сестрички Каролінки.

Станьте для них добрими ангелами!

Дякую Вам і надіюся на Вас!

Контакти волонтерів: тел. моб. 0506857643

Картка Приватбанка 5168 7556 0189 8261 на ім’я Варчук Олени Олександрівни, старости Перечинського молодіжного братства імені архімандрита Василія (Проніна)