Міграційна служба Закарпаття відпрацьовувала «мігрантів»

25 нелегальних мігрантів виявили працівники міграційної служби Закарпаття у взаємодії із співробітниками міліції та прикордонниками у рамках відпрацювання під умовною назвою «Мігрант», що проводилися у період з 10 по 24 березня.

Результати проведених цільових профілактичних заходів, спрямованих на запобігання та протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, аналізували на нараді в Головному управлінні Державної міграційної служби області.

На сьогодні в краї постійно або тимчасово проживає майже 3 з половиною тисячі іноземців. За допущені порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 68 іноземних громадян та 32 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло, повідомила «НЕДІЛІ» Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ ГУ ДМС області.

За час здійснення відпрацювання працівниками служби прийнято 13 рішень про примусове повернення іноземців до країн походження (8 громадян Російської Федерації, по одному – Азербайджану, В’єтнаму, Молдови, Судану та Узбекистану), з яких 3 особам заборонено в’їзд до держави.

Підбиваючи підсумки наради, начальник ГУ ДМС України в області Ігор Михайлишин підкреслив, що робота щодо протидії нелегальній міграції та дотримання міграційного законодавства не повинна обмежуватися рамками відпрацювань. Це питання пріоритетне і має бути на постійному контролі. Крім того, тільки мобілізуючи зусилля усіх служб – міграційної, прикордонної, правоохоронних органів – можна досягнути відчутних результатів із подолання «тіньової» міграції.

http://nedilya.net