Рада скасувала обов’язкову наявність касових апаратів для підприємців

[Total: 0    Average: 0/5]

завантаження (3)Якщо дохів ФОПа перевищить мільйон гривень, то він змушений буде встановити касовий апарат.

Верховна Рада скасувала своє попереднє рішення про обов’язкову наявність у фізичних осіб-підприємців (із річним доходом до одного мільйона гривень) касових апаратів із 1 липня 2015 року. Водночас, якщо ФОПи матимуть річний дохід понад 1 млн грн, то обов’язково мають почати застосовувати касовий апарат.

Про це пише УНІАН.

Зазначимо, що відсьогодні ФОПи, які є платниками єдиного податку третьої групи, у своїй роботі були зобов’язані почати застосовувати РРО (реєстратори розрахункових операцій), тобто касові апарати.

Із 1 січня 2016 року така ж норма стосувалася і ФОПів-платників єдиного податку другої групи. Водночас контролюючим органам було заборонено до 1 січня 2017 року перевіряти дотримання порядку застосування касових апаратів у підприємців, які почали користуватися ними із 1 січня до 30 червня цього року.

Сьогодні та вчора у Верховній Раді тривали активні дискусії, аби відтермінувати обов’язкове застосування касових апаратів. Адже касовий апарат коштує від 5 тис. грн і додатково потрібні кошти на його обслуговування. У підприємців, мовляв, немає грошей на це.

http://tsn.ua

Loading...

Comments are closed.