На Закарпатті 248 учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців отримали земельні ділянки

Військовослужбовцям та членам сімей, які проходять, або ж проходили військову службу в зоні проведення АТО на Закарпатті надано 1062 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
Як повідомили «НЕДІЛІ» в головному управлінні Держземагенства у Закарпатській області, станом на 2 липня в краї 248 учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців отримали земельні ділянки загальною площею 58,49 гектара.

Так, фахівці органів земельних ресурсів та місцевого самоврядування забезпечили відведення 45 ділянок площею 3,40 га під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 166 ділянок площею 18,69 га – для ведення садівництва і 37 земельних ділянок площею 36,45 га – для ведення особистого селянського господарства.

З червня 2014 року, коли в Україні було запроваджено ініціативу землевпорядної служби про першочергове забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців, в Закарпатській області вже надано 1062 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 267,98 гектара.

За ініціативи головного управління Держгеокадастру області разом з територіальними органами у районах розроблено «Атлас» підібраних учасникам АТО земельних ділянок на площу близько 1060 гектарів для подальшого надання військовослужбовцям Збройних сил України, які захищають національні інтереси в цей складний для держави час.

У зв’язку з необхідністю своєчасного інформування військовослужбовців, за ініціативи обласної державної адміністрації, територіальними органами Держгеокадастру та Держземагентства у Закарпатській області вже вручено 2400 опитувальних листів особисто кожному учаснику АТО або членам їх сімей.

http://nedilya.net