В Ужгороді пройде триденний велочемпіонат

22 липня у Закарпатській ОДА відбулося засідання оргкомітету за участі керівництва ОДА та облради щодо проведення Чемпіонату України з велосипедного спорту. Змагання пройдуть з 31 липня по 2 серпня в Ужгороді.

Організаторами змагань є Мінмолодь спорту України, Федерація велоспорту України, управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатська обласна організація федерації велоспорту України, Закарпатська обласна організація ФСТ “Спартак”, КОДЮСШ “Спартак”.

Програма Чемпіонату України з велоспорту маунтенбайк (МТБ) “крос-кантрі з точки в точку” виглядає таким чином:

31 липня – день приїзду;
робота мандатної комісії;
організаційне засідання головної суддівської колегії спільно з мандатною комісією та тренерами.
1 липня – парад відкриття змагань перед ЗОШ №20 ліцею “Лідер” (вул. Сільвая);
старт учасників (всі вікові групи);
нагородження переможців та призерів в с. Кам*яниця (Ужгородський р-н);
2 липня – VI етап Кубку України по МТБ з крос-кантрі;
старт в лісовому масиві мікрорайону “Шахта” (вул. Короленка): дівчата та юнаки;
старт жінок та юніорок;
старт чоловіків та юніорів;
нагородження призерів.

З 14 липня у закарпатських велосипедистів за підтримки управління розпочався навчально-тренувальний збір, який є підготовкою, безпосередньо, до чемпіонату України з велоспорту (крос-кантрі з точки в точку) та VІ етапу Кубка України з крос-кантрі серед всіх вікових груп. Тренер комплексної обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» – Віктор Мельнік, який не так давно перебрався з Донецька, де готував спортсменів міжнародного рівня. До речі, одним з останніх вихованців В. Мельника є ужгородець В. Козловський (який нещодавно був одним з номінантів на додаткову стипендію від управління молоді та спорту ОДА). Саме він і порадив переїхати сюди своєму наставнику.

Управлінні молоді та спорту Закарпатської ОДА