В Ужгороді темношкіру жінку з грудною дитиною люди силою викинули з маршрутки

Цей випадок трапився в суботу в обласному центрі Закарпаття на «Перечинському» автовокзалі.
За словами очевидців, темношкіра жінка з грудною дитиною намагалась сісти на автобус до Перечина, однак пасажири виштовхали її з транспорту, при цьому знімаючи це все на відео, а водій автобуса ще й викликав міліцію.

Як результат, все це завершилось істерикою темношкірої жінки, наручниками та криками оточуючих “Прив’яжіть її до плота з дітваком”.

Пізніше стало відомо, що 23-річна жінка на ім’я Асі півроку тому приїхала з Сьєрра-Леоне внаслідок складної політичної ситуації, а зараз тимчасово перебуває в Україні до отримання відповідного статусу.

Її син має 8 місяців та звуть його Володимир. Нині вони перебувають у дуже скрутному фінансовому становищі, каже регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській області Олег Григор’єв.

«Ми взяли пояснення у працівників органів внутрішніх справ в Ужгороді. Завтра нам мають передати відеозапис та рапорти оперативних працівників щодо ситуації навколо жінки, до якої (за попередньою інформацією, яку будемо перевіряти) були застосовані спеціальні засоби (наручники). Також були взяті пояснення у свідків та працівників автовокзалу», – каже Олег Григор’єв.

http://www.mukachevo.net

Comments are closed.