Москаль вимагає від правоохоронців не допустити скупки голосів на виборах у Хустському районі

[Total: 0    Average: 0/5]

Голова Закарпатської ОДА направив керівникам обласних управлінь МВС, СБУ та прокурору області чергову заяву з вимогою не допустити на майбутніх місцевих виборах масової скупки голосів.
“На мою електронну адресу продовжують надходити листи громадян про те, що в області під час майбутньої виборчої кампанії готується масова скупка голосів, — йдеться в заяві. — Виборцям роздаватимуть гроші (від 500 гривень і більше) з тим, щоб вони голосували за кандидатів від партії “Єдиний центр”. Направляю вам список осіб, мешканців Хустського району, котрі, за повідомленням авторів звернення, займатимуться підкупом виборців під час теперішньої кампанії. За їхні дії передбачена кримінальна відповідальність за ст. 160 Кримінального кодексу України.

Прошу вважати мій лист повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, внести його до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрити кримінальне провадження, в ході якого провести комплекс гласних і негласних слідчих дій, ретельно перевірити надані факти і у випадку їх підтвердження притягнути винних до кримінальної відповідальності.

Списки мешканців інших районів Закарпаття, котрі займаються підкупом виборців, будуть надані в майбутньому. Вимагаю від усіх силових структур забезпечити проведення виборів у строгій відповідності до законодавства, а не “по-закарпатськи” – з масовою скупкою голосів.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Comments are closed.