Москаль: «Я організую виїзд опергруп і особисто прибуду на місце підкупу виборців, щоб задокументувати злочин»

[Total: 0    Average: 0/5]

Геннадій Москаль провів розширену нараду за участі керівників обласних підрозділів МВС, СБУ та прокуратури, а також голів районних держадміністрацій.

Головна тема наради – протидія підкупу виборців на місцевих виборах 25 жовтня.

– Практика підкупу виборців поширена по всій Україні, але для Закарпаття вона особливо актуальна, – наголосив Г.Москаль. – Деякі партії добиваються результатів тільки завдяки грошам. Вони роками знаходилися при владі, тому мають бази даних соціальних служб і знають, кому слід заносити гроші. У селах усі прекрасно знають, хто саме розносить гроші перед голосуванням. Це ганьба, якої ми більше не допустимо на Закарпатті! І коли якісь народні депутати починають піднімати з цього приводу крик, значить, їм наступили на боляче місце.
Законодавець дав нам усі можливості не допустити підкупу виборців. Тепер за купівлю (так само, як і за продаж) голосів передбачена сувора кримінальна відповідальність аж до 7 років позбавлення волі. Наша мета – документувати факти підкупу й притягати їх учасників до кримінальної відповідальності. Якщо хтось знає про подібні факти, але з якихось причин не хоче писати заяву в правоохоронні органи, прошу повідомляти про це мені через приймальню ОДА. Я організую виїзд опергрупи й особисто прибуду на місце злочину.

У ході наради силовики та керівники районів отримали чіткі рекомендації та вказівки щодо того, як протидіяти спробам підкупу, що будуть здійснюватися напередодні виборів.

http://www.carpathia.gov.ua

Comments are closed.