На Закарпатті розпочався Тиждень правових знань

[Total: 0    Average: 0/5]

Захід проводиться в період з 5 по 9 жовтня з метою створення належних умов для набуття правових знань та навичок у їх застосуванні, підвищення рівня правової культури громадян та приурочений до Дня юриста.
У рамках акції Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області та його територіальні органи проводитимуть низку заходів правоосвітнього та правовиховного характеру, спрямованих на підвищення рівня правової освіти населення.

Так, в усіх районах області органами юстиції будуть проведені лекції, бесіди, інтерактивні медіа-заходи, семінари, олімпіади, конкурси, вікторини тощо.

У ході цьогорічного Тижня правових знань фахівцями органів юстиції з метою правової освіти населення буде приділено увагу розміщенню у друкованих засобах масової інформації, на радіо та телебаченні роз’яснень щодо важливих норм чинного законодавства. Указані виступи будуть спрямовані на отримання громадянами певного стандарту правових знань, навичок, інформацій, консультацій, необхідних для прийняття рішень у питаннях державного і приватного життя, захисту прав і свобод.

Заплановано проведення зустрічей зі школярами загальноосвітніх навчальних закладів, під час яких будуть проведені правовиховні уроки, а також лекції для студентів вищих навчальних закладів фахівцями Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

У фойє Закарпатської ОДА проводитиметься виставка правових періодичних видань Міністерства юстиції України.

Крім того, надаватиметься безоплатна первинна правова допомога громадянам через мережу громадських приймалень, які діють при усіх управліннях юстиції області та юридичних клінік.
Головне територіальне управління юстиції області

Comments are closed.