Мати змушувала свою доньку жебракувати

[Total: 0    Average: 0/5]

340-річна жителька села В.Визниця Мукачівського району виховує шестеро дітей. Найстаршій доньці – 21, найменшій – 6 років. Живе ця велика сім’я на державні «дитячі» гроші та ще з жебракування.

До цього ремесла мати залучила й свою 13 річну доньку.

Днями під час патрулювання Мукачева співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції Марина Ільтьо та Віталій Кучера у центральній частині міста виявили дівчинку, яка просила у перехожих грошей на їжу та ліки для хворої матері.

Як з’ясували правоохоронці, мати вивела доньку у найбільш людне місце – в центр міста, залишила жебракувати, а сама стояла неподалік і спостерігала.

Горе-матір почала оправдовуватись перед міліціонерами, що іншого виходу, як жебрати, в них нема. Адже вона та чоловік ніде не працюють, живуть на дитячі гроші та перебиваються лише тимчасовими заробітками, яких не завжди вистачає.

– Фігурантці справи повідомлено про підозру у вчиненні нею кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.304 (втягнення неповнолітніх у заняття жебрацтвом) Кримінального кодексу України,- коментує в.о. начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції Олександр Корчнявий.

Інформація Мукачівського МВ УМВС

Comments are closed.