Рятувальники відшукали заблукалих туристів із Запоріжжя

[Total: 0    Average: 0/5]

0Ввечері 8 листопада в районі г. Говерла Рахівського району, як уже повідомлялося, заблукали двоє туристів із Запорізької області.

У складі групи з восьми людей, не зареєструвавшись попередньо в рятувальному підрозділі, вони вирушили підкорювати гірські схили. Піднявшись на полонину Брецкул, туристи потрапили в туман і втратили орієнтир. Шестеро осіб повернулися до с. Богдан, ще двоє залишилися на Говерлі. Помітивши це, члени туристичної групи о 21:40 звернулися по допомогу до оперативно-рятувальної служби Закарпаття.

На пошуки туристів вирушили професіонали гірського пошуково-рятувального відділення м. Рахів. Рятувальні роботи ускладнювали несприятливі погодні умови в сукупності з темною порою доби та поганим телефонним зв’язком із заблукалими людьми. Незважаючи на труднощі, вранці 9 листопада, близько 06:00, гостей Закарпаття за допомогою сигнальних ракет знайшли в районі полонини Брецкул. Оскільки медичної допомоги туристи не потребували, їх доправили до місця тимчасового проживання у м. Рахів.

Джерело: Управління ДСНС у Закарпатській області

Comments are closed.